USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Margaritaville Beach Resort Nassau

Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Margaritaville Beach Resort Nassau 4*

 Wi-Fi
 Parking

Usługa parkowania

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Zameldowanie/ Wymeldowanie

Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

 Basen

Basen typu „infinity”

Basen na dachu

Basen do zanurzania

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Park wodny

Zjeżdżalnie wodne

Pole golfowe

Nurkowanie

Nurkowanie z rurką

Wędkowanie

Stoły bilardowe

Badminton

 Spa i relaks

Centrum spa i zdrowotne

Łaźnia parowa

Zabiegi kosmetyczne

Masaż

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Jacuzzi


Wygodny Margaritaville Beach Resort Nassau jest usytuowany w dzielnicy Downtown Nassau, mniej niż 5 min piechotą od Plaża Junkanoo Beach oraz oferuje 7 restauracje. Ten hotel z zewnętrznym basenem jest usytuowany 2 km od atrakcji przyrodniczych, takich jak Plaża Saunders Beach.

Wieża ciśnień znajduje się prawie 20 min pieszo stąd, a Park wodny Atlantis Aquaventure - w około 2,1 km od wygodnego hotelu. Narodowa Galeria Sztuki Bahamów leży w jedynie 300 metrach. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Muzeum piratów z Nassau, w bliskiej odległości od Margaritaville Beach Resort.

4-gwiazdkowy obiekt oferuje 281 pokój z żelazkiem z deską do prasowania i klimatyzacją oraz takie opcje wyżywienia jak urządzenie do parzenia kawy/herbaty. Goście mogą korzystać z szafki i telewizji wielokanałowej, dostępnych w pokojach. Posiadają również prywatne łazienki. Z okien rozpościera się widok na morze.

W hotelu znajduje się restauracja Vacation. W barze dla gości przygotowano karaoke, Wi-Fi i telewizję.

  • Lokalne atrakcje
  • Inagua
    3979 km
  • Sea Fever Diving Cruises
    3981 km
  • Independence Shopping Centre
    3956 km
  • Church of God of Prophecy
    3346 km
  • Jumento Cays
    3980 km
  • Samana Bay
    3977 km
  • New Life Fellowship Church
    3787 km
  • Simply Dave Nassau Tours
    3528 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Nassau International
    17 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Przyjazny zwierzętom
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Ochrona całodobowa
  • Przechowalnia bagażu
  • Pomieszczenie z szafkami
  • Prywatna plaża
  • Winda
  • Bankomat
  • Fryzjer/salon piękności
  • Kawiarnia
  • Kominek
  • Czujniki dymu
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
  • Toaleta dla niepełnosprawnych
  • Łazienka dla niepełnosprawnych
  • Gaśnice
  • Karta dostępu
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Śniadanie w pokoju
  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie
  • Bar przekąskowy
  • Stoły piknikowe
  • Obiady na wynos
  • Specjalne menu dietetyczne

Usługi rekreacyjne

  • Basen typu „infinity”
  • Basen na dachu
  • Basen do zanurzania
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Park wodny
  • Karaoke
  • Rozrywka na żywo
  • Klub nocny
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Centrum spa i zdrowotne
  • Łaźnia parowa
  • Jacuzzi
  • Zabiegi kosmetyczne na twarz
  • Zabiegi kosmetyczne
  • Masaż
  • Centrum fitness
  • Nurkowanie
  • Nurkowanie z rurką
  • Badminton
  • Kręgle
  • Pole golfowe
  • Stoły bilardowe
  • Wędkowanie
  • Basen z widokiem
  • Płytki koniec

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Usługa parkowania
  • Usługi dla zwierząt domowych
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Pralnia chemiczna
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Usługa zakupów spożywczych
  • Sklepy/ usługi komercyjne
  • Pierwszy drink za darmo
  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
  • Faks/kserokopiarka
  • Szczęśliwa godzina

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Opieka i usługi dla dzieci
  • Kojce
  • Gry planszowe
  • Menu dla dzieci
  • Zjeżdżalnie wodne
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Zabawki
  • Klub dziecięcy
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 16:00 do 23:30
Wyjazd: od 09:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🚗

    Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w Margaritaville Beach Resort Nassau?

    Margaritaville Beach Resort Nassau udostępnia stację ładowania pojazdów elektrycznych.
  • 🕗

    O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w 4-gwiazdkowym Margaritaville Beach Resort Nassau?

    Goście 4-gwiazdkowego Margaritaville Beach Resort Nassau powinni wymeldować się o 11:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w Margaritaville Beach Resort Nassau?

    Średnia cena pokoju w Margaritaville Beach Resort Nassau to 224 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • Czy ten hotel oferuje zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych?

    Tak, ten hotel zapewnia dostęp dla wózków inwalidzkich, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i łazienki dla niepełnosprawnych. W przypadku szczegółowych pytań zalecamy zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.
  • 🧸

    Jakie udogodnienia dla dzieci są dostępne w tym hotelu?

    Ten hotel oferuje łóżeczka dziecięce i bramki ochronne dla dzieci dla gości z dziećmi.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Margaritaville Beach Resort Nassau, Bahamy

2 Bay Street, Nassau, Bahamy

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved